6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

Spotkanie  grupy  "Poezja"   i pensjonariuszy  Domu  Pomocy  Społecznej  nosiło  taki  właśnie tytuł.    19  kwietnia  o godz.  10.00  w  świetlicy  DPS-u  zapachniało   wiosną. Słuchaczki naszego  uniwesytetu  przygotowały  program  o  wiośnie  i  przedstawiły  go   licznej  grupie  mieszkańców.  Były  wiersze ,  wspólne  śpiewanie ,  a na zakończenie  spotkania  wszyscy  zostali  obdarowani  małymi , wiosennymi  bukiecikami  kwiatów. To  było  bardzo  wzruszające  spotkanie, szkoda,  że  tak  krótko  trwało. Następne  spotkanie  już w  maju.

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

2936007
Dziś Gości
Razem
106
2936007
IP: 18.97.9.175
Dziś 2026-06-16

Współpracujemy



bannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo



 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe