6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

ozimek10 13 kwietnia 2024 nasze Jazzgotki wytańczyły III miejsce w XXVII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Tańcowadła" w Ozimku a trenerka zespołu Pani Magdalena Litwin została „Super Trenerem" przeglądu.
„Tańcowadła" to impreza taneczna, w której biorą udział zespoły z całej Polski. Konkurs odbywa się w 6 kategoriach tanecznych i 4 kategoriach wiekowych. Celem przeglądu jest popularyzacja zespołowych form tanecznych, walorów artystycznych, integracja środowiska tanecznego oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów. Możliwe jest zaprezentowanie się w takich kategoriach jak: Show Dance, Street Dance, cheerleaderki, taniec współczesny i inne formy tańca.
Pierwszym etapem konkursu jest prezentacja wideo i na jej podstawie zespoły są kwalifikowane do etapu finałowego. W finałach biorą udział grupy posiadające doświadczenie i wysoki poziom wykonawczy.
Nasz zespół został zakwalifikowany do finałów, wystąpił w kategorii +30 Open – Schow Dance, zatańczył pięknie dwa tańce: „Chłopcy radarowcy" i „Ritmo total", zachwycił jurorów i wywalczył III miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GP/RB

ozimek7ozimek3ozimek5ozimek6ozimek9ozimek8

 

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

2055790
Dziś Gości
Razem
82
2055790
IP: 3.236.143.154
Dziś 2024-06-18

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe