6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

Kolejne szkolenie z serii Senior Online już 04 kwietnia od godziny 9:00 do 9:30. To szkolenie, poświęcone będzie przepisom ruchu drogowego. Aspirant sztabowy Tomasz Myśliński jeden z najbardziej doświadczonych policjantów ząbkowickiej „drogówki” przypomni zasady poruszania się po drodze oraz zmiany w przepisach ruchu drogowego i kwotach mandatów karnych z początku tego roku. Omówi również najczęstsze wykroczenia drogowe popełniane przez użytkowników dróg również seniorów. Seniorzy uczestniczący w spotkaniu kontaktować się będą z prowadzącym na czacie i będą mogli zadawać najbardziej nurtujące ich pytania, na które policjant w miarę możliwości będzie odpowiadał do kamery. Pytania powinny być związane z poruszanym tematem.
Celem tych szkoleń jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.
Szkolenie będzie dostępne na stronie YouTube KPP w Ząbkowicach Śl. pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=-bF0ggqmLOI

 

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1737756
Dziś Gości
Razem
3220
1737756
IP: 44.192.247.184
Dziś 2023-01-31

Współpracujemy

bannerek-organisciak

bannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo

bannerek-zok

 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

osir

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe